Auto zastępcze w cenie instalacji

8 Lat gwarancji

Usługa door-to-door

Pokrowce w cenie instalacji

Oferujemy następujące Autoalarmy:

Autoalarm 'SEO Dolphin'

SEO Dolphin to naprawdę solidny autoalarm - system ten wyznaczył standard niezawodności alarmów w pojazdach.
Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja ze złączem schowanym wewnątrz obudowy, wszystkie przewody w kolorze czarnym, obwody zabezpieczone bezpiecznikami polimerowymi, piloty odporne na zamoczenie - częstotliwość stabilizowana kwarcem. Możliwość ustawienia indywidualnego PIN KODU do awaryjnego wyłączenia systemu po zagubieniu pilotów.OBSŁUGI'

Autoalarm bezpilotowy 'SEO Perfect / SEO Perfect CAN'

Profesjonalny system do samochodów posiadających fabryczny pilot centralnego zamka
- alarm włączany i wyłączany jest pilotem pojazdu.

System dostosowany jest do kilkuset modeli aut - producent systemu stale aktualizuje oprogramowanie do kolejnych modeli. Wersja 'Perfect CAN' przystosowana jest do współpracy z magistralą cyfrową CAN pojazdu.

Możliwość ustawienia indywidualnego PIN KODU do awaryjnego wyłączenia systemu po zagubieniu pilotów. System objęty BEZTERMINOWĄ gwarancją.
Powyżej przykładowe autoalarmy, w ofercie posiadamy również inne.

System powiadamiania GSM

System powiadamiania ALBATROSS S1 to urządzenie, którego zadaniem jest przekazywanie informacji o zdarzeniach w samochodzie na numery telefonów wybranych osób. W przypadku jakiejkolwiek ingerencji, właściciel pojazdu natychmiast powiadamiany jest SMS-em lub w sygnałem RING. W urządzeniu zainstalować można kartę SIM dowolnego operatora (PREPAID lub ABONAMENTOWĄ). Wykorzystując usługi operatorów GSM, istnieje możliwość zlokalizowania samochodu z dokładnością wskazaną przez danego operatora telefoni komórkowej. To co wyróżnia ten system od innych dostępnych na rynku jest zastosowanie PRZEMYSŁOWEGO MODEMU GSM co zwiększa niezawodność urządzenia. Do uruchomienia systemu wymagana jest tylko aktywna karta SIM.

PROMOCJE:

  • Przegląd, regulacja i wymiana filtra już od 75 zł
  • Przy montażu instalacji gazowej - znakowanie pojazdu GRATIS
  • Strojenie auta na hamowni od 250 zł

Autoryzowany zakład sieci STAG

współpracujemy z: