Auto zastępcze w cenie instalacji

8 Lat gwarancji

Usługa door-to-door

Pokrowce w cenie instalacji

AUTOGAZ WROCŁAW

Montaż i serwis systemów autogazu. Bezawaryjna i bezproblemowa eksploatacja.

Tylko najlepsze, sprawdzone i bezawaryjne technologie. Autogaz na każdą kieszeń!

Oferujemy:

AUTOGAZ AC

AUTOGAZ AC

W celu dostarczenia finalnym klientom produktu spełniającego wszystkie oczekiwania jakościowe i eksploatacyjne,stworzyliśmy MINIKITY AC.

Mianem Minikit AC nazywamy zestaw LPG zawierający sterownik STAG-300 plus lub STAG-4 z wiązką elektryczną i konfekcją (czujnik ciśnienia, dwa czujniki temperatury, przełącznik benzyna/gaz, wskaźnik poziomu gazu, buzer, oprogramowanie, opaski), reduktor, listwę wtryskiwaczy oraz filtr gazu fazy lotnej. W naszych zestawach stosujemy tylko te komponenty, które wcześniej sprawdziliśmy pod kątem niezawodności i właściwego skonfigurowania. Efektem tych prac jest kilkadziesiąt Minikitów AC pozwalających zasilić silniki 3,4,5,6 i 8-cylindrowe.

Przy wyborze MINIKITU należy zwrócić szczególną uwagę na właściwy dobór reduktora do mocy silnika (w niektórych przypadkach zachodzi potrzeba zastosowania dwóch reduktorów). W chwili obecnej w naszych Minikitach stosujemy komponenty następujących producentów:

 • wtryskiwacze RAIL oraz VALTEK,
 • reduktory TOMASETTO (dla silników o mocy do 90 KM), ZAVOLI (dla silników o mocy do 140 KM) oraz NECAM (dla silników o mocy do 200 KM).

Jeśli w zakupionym przez Państwa zestawie znajdują się komponenty nie oznakowane logo AUTOGAZ AC, nie powinien on nosić nazwy MINIKIT AC. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą. Dołączona fotografia pokazuje zawartość przykładowego MINIKITU AC. O pełną ofertę prosimy pytać naszych Dystrybutorów (kontrahenci z Polski) lub bezpośrednio w naszej firmie (kontrahenci spoza Polski).

ZENIT

ZENIT

Najnowszym produktem będącym na rynku jest system sekwencyjnego wtrysku gazu LPG i CNG - "ZENIT". Nowy sterownik wtrysku gazu jest rozbudowanym i zaawansowanym systemem sterowania który zastał opracowany w firmie Auto Gaz Centrum. Naszym głównym założeniem było wykonanie kroku w stronę nowoczesnych, sekwencyjnych systemów sterowania wtryskiem gazu przystosowanych do wymagań zarówno najnowszych samochodów jak i nieco starszych rozwiązań. Opracowaliśmy sterownik, który może właściwie pracować z każdym wielopunktowym wtryskiem benzyny zapewniając poprawność pracy tego systemu oraz skuteczność systemu gazowego.

Najważniejsze zmiany względem poprzednich systemów, wprowadzone w sterowniku ZENIT to:

 • sekwencyjne przełączanie z benzyny na gaz czyli załączanie poszczególnych wtryskiwaczy gazowych indywidualnie,
 • funkcja "Max Power" - przełączenie z gazu na benzynę po przekroczeniu zadanej prędkości obrotowej silnika oraz automatyczny powrót do zasilania gazowego po spadku obrotów,
 • możliwość odłączania bądź załączania pojedynczych wtryskiwaczy benzynowych i gazowych, co pozwala na dokładną weryfikację stanu wtryskiwaczy gazowych, zacinania się, zawieszania, niedokładnego dawkowania,
 • możliwość kalibracji sytemu na podstawie obciążenia silnika w funkcji prędkości obrotowej . Pozwala to na stworzenie punktów kalibracyjnych mapy gazowej dokładnie odpowiadających charakterystyce wtryskiwaczy benzynowych,
 • proste i dobrze znane menu oraz takie same procedury regulacyjne i obsługowe jak w poprzednich systemach,
 • montażysta z poziomu własnego komputera PC ma możliwość zaktualizowania oprogramowania centrali i uzyskania w ten sposób nowej funkcjonalności.

PROMOCJE:

 • Przegląd, regulacja i wymiana filtra już od 75 zł
 • Przy montażu instalacji gazowej - znakowanie pojazdu GRATIS
 • Strojenie auta na hamowni od 250 zł

Autoryzowany zakład sieci STAG

współpracujemy z: