Auto zastępcze w cenie instalacji

8 Lat gwarancji

Usługa door-to-door

Pokrowce w cenie instalacji

NAWIGACJA GPS WROCŁAW

nawigacja MIO

Nawigacje Samochodowe Mio są to precyzyjne, wielofunkcyjne urządzenie do nawigacji satelitarnej wyposażone w najnowszy moduł GPS.
Fantastyczny przewodnik dla zapalonych podróżników.

Oferujemy nawigację samochodową firmy MIO.
Przykładowe modele: C510, C710, P350, P550, A701 i inne.

Samochodowy zestaw głośnomówiący NOKIA 610
Zestaw samochodowy Nokia 610

Zestaw ten uzupełnia kompatybilny telefon komórkowy.
Umożliwia korzystanie z telefonu bez użycia rąk i podłączenie zewnętrznej anteny, oferując przy tym doskonałą jakość dźwięku.

 • Dostęp do karty SIM kompatybilnego telefonu uzyskuje przy użyciu bezprzewodowej technologii Bluetooth.
 • Dzięki temu możliwe jest zalogowanie do sieci GSM. Tarcza NaviTM, klawisze funkcyjne, osobny wyświetlacz oraz wybieranie głosowe ułatwiają prowadzenie rozmów i przesyłanie wiadomości.

Funkcje:

 • Wygodne przełączanie kompatybilnego telefonu i samochodowego zestawu telefonicznego Nokia 610,
 • Doskonała jakość dźwięku w trybie głośnomówiącym,
 • Wygodne prowadzenie rozmów i przesyłanie wiadomości,
 • Osobny wyświetlacz i urządzenie wejściowe,
 • Pobieranie kontaktów z telefonu komórkowego przez połączenie Bluetooth,
 • Zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej - uchwyt telefoniczny jest zbędny,
 • Złącze do anteny zewnętrznej,
 • Działanie w sieciach GSM 900/1800,
 • Urządzenie wejściowe z klawiszami funkcyjnymi i tarczą NaviT,
 • Wybieranie i polecenia głosowe zależne od użytkownika,
 • Transmisja HSCSD i GPRS przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth,
 • Bezprzewodowe pobieranie kontaktów z telefonu komórkowego przez Bluetooth,
 • Nagrywanie głosu,
 • Dwa profile użytkowników obejmujące kontakty, znaki głosowe i ustawienia osobiste.

SATELITARNY SYSTEM LOKALIZACJI I MONITORINGU POJAZDÓW

SATELITARNY SYSTEM LOKALIZACJI I MONITORINGU POJAZDÓW GUARD

Twarde reguły rynku oraz silna konkurencja wymaga od firm posiadających tabor samochodów stosowanie coraz nowszych technologii służących do poprawy wykorzystywania posiadanych pojazdów. Idąc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy prosty i przede wszystkim tani system służący do stałego monitorowania pojazdów.

W monitorowanym pojeździe montowany jest moduł elektroniczny. Dzięki małym rozmiarom może być on umieszczony w jednym z kilkudziesięciu miejsc samochodu. Lokalizator przez obwody wejściowe i wejściowe współpracuje z innymi układami pojazdu np. autoalarmem, immobiliserem, przyciskiem automatycznego rozruchu. Od chwili zamontowania możemy obserwować na ekranie komputera podłączonego do internetu swój pojazd przemieszczający się po mapie Polski z prędkością z jaką się porusza, poziomem paliwa w zbiorniku. Jest to dokonywane za pomocą techniki wykorzystującej GPRS, dzięki której wyeliminowaliśmy kosztowne SMSy. Dzięki temu wszystkie koszty 24h obsługi logistycznej samochodów z firmy lub obserwacji swojego samochodu zawiera się w kwocie abonamentu. Ponadto naruszenie linii wejściowej powoduje przekazanie do centrum monitorowania informacji określającej rodzaj alarmu oraz dane umożliwiające dokładna lokalizację pojazdu. Pozwala na określenie pozycji auta z dokładnością do 5-15 m a dzięki liniom pomocniczym możliwe jest unieruchomienie pojazdu.

Potwierdzeniem jakości oferowanego sprzętu może być fakt jego montażu przez dealerów w samochodach marki AUDI, MERCEDES, VW i wielu innych. P.I.M.O.T. wydał certyfikat bezpieczeństwa oraz ocenę skuteczności zabezpieczenia przed kradzieżą w klasie profesjonalnej na produkowane przez firmę OptoScan systemy lokalizacji GPS.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń PZU SA zakwalifikował produkowany system do grupy zabezpieczeń specjalnych. Również inne firmy ubezpieczeniowe udzielają zniżek od 20 do 46% przy zawieraniu umowy ubezpieczeniowej autocasco.

Czym jest SpaceGUARD?

SpaceGUARD jest satelitarnym systemem lokalizacji i monitoringu pojazdów wykorzystującym w swoim działaniu systemy GPS i GSM. Określenie pozycji pojazdu odbywa się za pomocą 24 amerykańskich satelitów wojskowych NAVSTAR, krążących wokół ziemi po sześciu kołowych orbitach na wysokości 20 000 km. Komunikacja SpaceGUARD odbywa się za pomocą naziemnej sieci cyfrowej telefonii komórkowej GSM.

SpaceGUARD posiada całodobowe centrum dozoru, gdzie odbierane są sygnały alarmowe, lokalizowane skradzione samochody oraz koordynowane działania interwencyjne. Właściciel zabezpieczonego pojazdu może liczyć całą dobę na pomoc ze strony operatora stacji monitorującej, której działania prezentują poniższe przykłady:

kradzież pojazdu

Właściciel stwierdza kradzież pojazdu. Informuje centrum monitorowania i policję. Operator centrum lokalizuje pojazd i unieruchamia go.

sygnał alarmowy

Do centrum monitoringu automatycznie przekazany zostaje sygnał o zadziałaniu autoalarmu. Operator przeprowadza procedury weryfikacyjne oraz w uzasadnionych przypadkach podejmuje stosowne działania informacyjne.

próba uruchomienia pojazdu przez osoby nieuprawnione

Nieuprawniona osoba próbuje uruchomić pojazd. Centrum monitorowania otrzymuje sygnał alarmowy i po jego telefonicznej weryfikacji unieruchamia pojazd. Powiadamia właściciela oraz podejmuje działania interwencyjne.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat SpaceGUARD, jego montażu, obsługi oraz kosztów z tym związanych - prosimy o kontakt telefoniczny z firmą SUPRAL.

PROMOCJE:

 • Przegląd, regulacja i wymiana filtra już od 75 zł
 • Przy montażu instalacji gazowej - znakowanie pojazdu GRATIS
 • Strojenie auta na hamowni od 250 zł

Autoryzowany zakład sieci STAG

współpracujemy z: